عمل جراحی بینی عروسکی – فانتزی

shutterstock_85472212

در طی عمل بینی عروسکی ، نوک بینی را بالا برده، عرض آن را کم می کنند و به آن ظاهرپی بالا کشیده شده و همانند عروسک می دهند. متخصصین می گویند که یک عمل موفق زیبایی بینی، نه تنها ظاهر بینی را بهبود می بخشد بلکه شکل کلی صورت را نیز جذاب تر می کند. بنابراین، یک عمل جراحی موثر، از پیشانی شروع شده، از پل بینی گذشته و به چانه می رسد و در نهایت ظاهری عروسکی به کل صورت می دهد. عمل لیزری بینی نیز روش دیگری برای تغییر شکل بینی است ، اما تاثیر آن به اندازه جراحی بینی نیست و تغییر زیادی در ظاهر بینی ایجاد نمی کند.

دکتر سهرابی معتقدند که تقبل هزینه عمل بینی سرسره ای مناسب نیست به این دلیل که این جراحی هم به عملکرد تنفسی اسیب میزند هم باعث می شود عملکرد خود بینی دچار مشکل شود.اما تا جایی که این عمل عملکرد تنفس فرد را دچار اختلال نکند این عمل انجام می شود.جهت اطلاعات بیشتر به راهنمای جراح بینی مراجعه شود.

ویژگی های مختلف عمل جراحی بینی عروسکی


بالا بردن پل بینی

 عمل جراحی بینی عروسکی باعث میشود که بینی مسطح به کمک برش های داخلی که در بینی ایجاد می شود برجسته تر شود. پل بینی را توسط پروتزهای مصنوعی بالا می برند که این روش باعث با نشاط تر شدن حالت کلی چهره افراد می شود

بالا بردن نوک بینی

در عمل جراحی بینی عروسکی نوک بینی برجسته تر و کمی به سمت بالا کشیده می شود ،همچنین این عمل می تواند در اصلاح زاویه نازولبیال نیز موثر باشد

  درمان پولیپ بینی با جراحی

نوک بینی با زاویه مناسب و زیبا

نوک بینی در یک بینی عروسکی، مهم ترین بخش این عمل است. اتصال مناسب پل بینی به نوک آن، عاملی است که بینی عروسکی زنانه و زیبا را می سازد.

پل بینی طبیعی و صاف

پل بینی در وسط پیشانی، نقطه ی مرکزی صورت بوده و اساسا نقطه ای است که بر حالات کلی تمام صورت تاثیر می گذارد. عمل بینی عروسکی، سعی در برجسته کردن این پل و طبیعی جلوه دادن آن دارد به طوری که این نقطه، با دیگر اجزای صورت همخوانی داشته باشد.

آثار عمل بینی عروسکی

بینی صاف جلوه ای برجسته دارد، همچنین با بالا بردن نوک بینی می توان در جلوه ی کلی آن تاثیر بسزایی گذاشت. نوک بینی ظریف ظاهری قدرتمند به صورت داده و باعث می شود فرد در کل، زیبا تر و با اعتماد به نفس بالا تر دیده شود.

نیاز های عمل بینی عروسکی

قبل از انجام عمل بینی عروسکی، 5 مورد ساده مورد نیاز اند که در زیر به آن ها اشاره می شود :

مرحله 1 : بینی عروسکی با نوک ظریف

تحلیل و طراحی زاویه نوک بینی و پل بینی که به صورت طبیعی به هم وابسته هستند

مرحله 2 : عمل زیبایی بینی برای کوچک جلوه دادن صورت

طبیعی بودن زاویه ی بین پل و انتهای بینی به همراه حجم مناسب آن، برای کوچک تر جلوه دادن صورت.

مرحله 3 : عمل زیبایی بینی علمی به کمک تحلیل سی تی اسکن سه بعدی

تحلیل ساختار صورت همراه با جوانب و عملکرد گوش و حلق و بینی نه تنها برای بهبود زیبایی بلکه برای بهبود عملکردی

  عمل جراحی ترمیمی بینی (ثانویه) برای اصلاح بدشکلی ها و عملکرد بینی

مرحله 4 : عمل زیبایی بینی با اثر بهبودی بخش لب برآمده

در موارد بینی های صاف و پایین، نقاط اصلی دهان در نظر گرفته شده و بعد از جراح بینی، ظاهری رو به داخل به آن می دهد.

مرحله 5 : ارتباط بین ارتفاع پل بینی، ارتفاع نوک بینی، زاویه ی نوک بینی

بر اساس ساختار استخوانی، غضروفی و پوستی بینی که به کمک آنالیز سه بعدی به دست آمده اند، شرایط بینی به دقت منعکس خواهند شد.

مقالات مرتبط

Call Now Buttonتلفن تماس