عمل جراحی زیبایی بینی مردانه: انتظارات مردان از شکل نهایی بینی

عمل بینی مردان

انگیزه مردان برای جراحی زیبایی بینی، سوال جالبی برای تفکر است ولی در نهایت هر پسری مجموعه ای دلایل برای جراحی بینی دارد. تا وقتی دلایلتان واقعی باشند و از سلامت خوبی برخوردار باشید، مورد مناسبی برای عمل خواهید بود. (و اگر نوجوان باشید، جراحتان باید تستهایی انجام دهد تا ببیند آیا استخوان صورتتان به طور کامل رشد نموده یا خیر). موارد مهمی برای موفقیت در جراحی زیبایی بینی وجود دارند. از همه مهمتر باید به متخصصی نیاز دارید تا روی بینی‌تان کار کند.

افراد عادی وقتی از ظاهر بینیشان راضی نباشند، در انجام عمل جراحی بینی تردید نمی کنند. جدای همه این مسائل، در فضای رقابتی کار و اجتماعی، تمایل به دارا بودن ویژگی‌های مناسب و متعادلی که بازتاب دهنده قدرت و اعتماد بنفستان باشد، منطقی است. دلایل جراحی بین بیماران متفاوت است. معمولا عواملی عملکردی و همچنین زیبایی یک مرد را به جراحی زیبایی بینی وا می‌دارد. دکتر سهرابی با تخصص و تجربه فراوان در زمینه جراحی زیبایی بینی میتواند راهنما و مشاور خوبی برای شما باشد. جهت ارتباط با ایشان، انجام مشاوره و یا رزرو نوبت از راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید.

شماره تماس: 3627474636264272

آیا واقعا به یک متخصص جراحی زیبایی بینی مردانه نیاز دارم؟

 

عمل بینی مردان

دوست دارید که یک بار و به شکل درست آن را انجام دهید. متاسفانه عمل‌های جراحی ترمیمی آنقدرها غیرعادی نیست  بخصوص اگر به دقت جراح را انتخاب نکرده باشید. یک جراح مجرب از تکنیک‌های جراحی دقیق و مناسبی استفاده می‌کند که به هر جنبه بینی خواهد پرداخت. همچنین به شما نیز کمک خواهد نمود تا هر چه سریعتر بهبود یابید. حتی اگر مشکلی نیز پیش بیاید، متخصص جراحی زیبایی مردان می‌داند که چگونه به بهترین نحو آن را کنترل نماید تا فرایند دوره نقاهت تان به منوال عادی بگذرد و هیچگونه مشکل بزرگی پیش نیاید.

چه انتظاری باید از جراحی زیبایی بینی مردان داشت؟

 

عمل بینی مردان

 

  •         می توانید در صورت دلخواه، بینی‌تان را با استفاده از جراحی زیبایی بزرگتر کنید. برخی مردان معتقدند که تنها می‌توان بینی را با استفاده از جراحی کوچکتر کرد. در واقع متخصص جراحی زیبایی مردان می‌تواند از غضروفی که از قسمتهای دیگر، برای مثال مانند گوش یا دنده، برداشته است را در صورت نیاز و برای دستیابی به نتیجه دلخواهتان به ساختار بینی‌‌تان بیافزاید.
  •         بسیاری از مردان از افزایش اعتماد بنفس پس از جراحی زیبایی بینی خبر داده اند. ممکن است احساس فعالیت، انرژی و روابط اجتماعی بیشتری در نتیجه ظاهر جدید و بهبود یافته‌تان و یا تنها ناشی از رفع مشکلات تنفسی که پیشتر با آن دست و پنجه نرم می‌کردید، کنید.
  •          مردان 1س از انجام جراحی زیبایی، شبیه زنان نخواهند شد. مگر اینکه به دنبال ظاهری دخترانه باشید که جراح متخصص زیبایی متخصص در جراحی بینی‌های مردانه به شما اطمینان خواهد داد که شما نسخه اصلاح شده ای از خودتان خواهید بود و نه شبیه یک مدل خواهید شد و نه زنان.  جراحی با توانایی‌های اثبات شده در جراحی بینی‌های مردانه، و کسی را که به راحتی می‌توان با او ارتباط برقرار کرد را انتخاب نمایید. باید پس از جراحی به ظاهری عالی و بینی که کاملا با صورتتان هماهنگ باشد دست یابید.
  • معمولا مردان طی یک هفته به کار یا مدرسه بر خواهند گشت. روند نقاهت هرکسی متفاوت خواد بود اما معمولا طی چند روز حس بهتری خواهید داشت. و بسته به شرایط فیزیکی کارتان می‌تواند بعد از یک هفته به کار برگردید. هنوز تورم خواهید داشت (مقداری از آن تا یک سال باقی خواهد ماند) اما افرادی که زیاد با آنها ارتباطی ندارید، متوجه نمی شود. هر روز حس خواهید کرد که بینی‌تان بهتر شده است. با اینحال تا زمانی که جراحتان اجازه نداده نباید زیاد فعالیت کنید. برای تسریع روند بهبود باید سعی کنید که فشار خونتان بالا نرود و به بینی‌تان ضربه ای وارد نکنید. اگر کارتان به فعالیت شدید نیاز دارد، باید مدت زمان بیشتری را برای استراحت احتصاص دهید.
  • بسیاری از مردان بدون اینکه دوستان یا همکارانشان بفهمند، عمل جراحی بینی خواهند داشت. درست است، ممکن است پسری را بشناسید که جراحی بینی کرده – اما شما متوجه نشدید کی این کار را کرده است. از آنجاییکه جراح زیبایی شما دارای سالها تجربه است (که شما تحقیق کرده اید و به نتیجه رسیدید)، بینی شما را برای بهبود ظاهر (و در صورت لزوم بهبود تنفس) شکل خواهد داد. همچنان ظاهر خودتان را خواهید داشت. (اگرچه در عکس هایی که از خود می‌گیرید متوجه بهبود ظاهر و نمای بهتری شوید). ممکن است برخی دوستانتان متوجه تغییر و بهتر شدگی شوند – اما نمی توانند دقیق آن را مشخص نمایند. بقیه ممکن است فکر کنند که موهایتان را کوتاه کرده اید و برخی هم درکل چیزی متوجه نخواهند شد.

جراحی بینی زنان در مقابل مردان : تفاوت در چیست؟

 

عمل بینی مردان

 

جراحی زیبایی بینی مردان و زنان یکسان است: ایجاد شکلی از بینی که امکان تنفس خوب و همچنین بهبود ظاهر صورت را فراهم نماید. یک جراحی زیبایی بینی عالی، تمامی این ویژگی‌ها را برای مردان و زنان به همراه خواهد داشت. می‌تواند قیافه، دید و حتی حضورتان در عکس را بهبود دهد. شکل جدید بینی پس از عمل برای مردان و زنان، باید جذاب تر از قبل باشد و در عین حال طبیعی به نظر برسد. حتی نتیجه شما باید به گونه ای باشد که چشمان، گونه‌ها و لبخندتان را نیز از قبل بهتر نماید. تقریبا تنها آن بهترین جراح زیبایی، بهترین در میان جراحان زیبایی مردانه بینی  می‌تواند در هر جراحی و بر روی هر بیمار به نتیجه عالی دست یابد.

تفاوتهای تشریحی (وابسته به کالبدشناسی): موشکافی بینی مردانه

عمل بینی مردان

 

 

معمولا بینی مردان پهن تر است و پل بینی آنها از زنان بالاتر است؛ در کل بینی آنها درازتر بوده و پوست صورتشان نیز کلفت تر است. معمولا استخوان و غضروف که ساختار بینی را تشکیل می‌دهند، در مردان ضخیم تر و متراکم تر است. برای دستیابی به نتایج موفق، "عمل جراحی بینی مردانه" باید متناسب با آناتومی  منحصر بفرد و حس زیبایی شناختی خودتان باشد.

اهداف منحصر بفرد عمل جراحی زیبایی بینی در مردان

 

عمل بینی مردان

معمولا پسران به دنبال بینی‌های محکم و بزرگتر از زنان هستند و ظاهر خشن و برجسته را بیشتر دوست دارند. هدف مرد در رابطه با نوک بینی اش، نازکی و سربالایی کمتری به نسبت مقداری است که دختران به دنبال آن هستند. حتما جراحی را انتخال کنید که به موارد دلخواه شما گوش کند نه اینکه فرم دلخواه شما را با موارد دلخواه دیگران در یک دسته بگنجاند؛ وی باید موارد دلخواه شما را برای دستیابی به نتایج دلخواهتان در نظر بگیرد. از هر روش و تمامی ابزارها برای رساندن مقصود خود به جراحی زیبایی بینی – من جمله عکس دوستان یا افراد مشهوری که به نظرتان جذابند، تصویر بیماران پیشین جراح که به نظرتان نتیجه کارشان خوب بوده یا کشیدن تصویری از خودتان یا تصاویر کامپیوتری استفاده نمایید. اگر می‌خواهید نوک بینی‌تان بیشتر از اکثر مردان تراشیده شود یا اگر از ناهمواری بینی‌تان خوشتان می‌آید و نمی خواهید که برداشته شود، حتما به جراح بگویید. به دقت به سخنان و برنامه‌های جراح زیبایی برای دستیابی به موارد مشترکی که روی آنها توافق نموده اید، گوش دهید. مطمئن شوید که دقیقا فهمیده اید که چه اتفاقی قرار است بیافتد و باید منتظر چه نتیجه ای باشید. مطمئن شوید که برنامه‌ها با اهدافتان برای رسیدن به بینی جدید مطابقت دارد.

آیا عمل بینی مردادن یک راز بزرگ است؟ این به شما بستگی دارد

 

عمل بینی مردان

 

در حقیقت این به شما بستگی دارد. هر پسری باید تبعاتی که عمل زیبایی بینی اش در جمع به همراه دارد را آنگونه که تمایل دارد کنترل نماید. بسیاری از پسران راغب نیستند که بینی‌شان را ترمیم کنند. تعداد قابل توجهی از بیماران مردی که عمل جراحی بینی انجام می‌دهند، ترجیح می‌دهند که به کسی در زندگیشان مانند دوستان یا همکارانشان راجع به عمل بینی‌شان حرفی نزنند. بعضی از مردان از متوجه نشدن افراد دیگر از تغییر در عضو مرکزی صورتشان شگفت زده می‌شوند (با این فرض که دو هفته از کار مرخصی گرفته اید). بسیاری از مردان پس از عمل بینی با تعریف و تمجید از چشمان یا لبخندشان روبرو می‌شوند؛ تعاریفی که تا قبل از این هیچوقت نشنیده بودند. این به آن دلیل است که پس از عمل بینی توسط جراح متخصص زیبایی، عمده توجه افرادی که شما را می‌بینند به بینی شما جلب نمی شود. در جراحی هایی که تقریبا به صورت روزانه انجام می‌دهد، یک یا دو روز بعد از جراحی، گچ بینی برداشته می‌شود و بلافاصله متوجه تغییر مثبت خواهید شد.

جراحی بینی آقایان، نتایج سریعی به همراه دارد

در مراحل اولیه دوره نقاهت و پس از برداشتن گچ بینی، قادر به نتیجه مد نظر در شکل کلی بینی خواهید بود. بعد از عمل به یک دوره 2 هفته ای برای بهبود و فراهم نمودن امکان رفع کبودی   و فروکش نمودن تورم  نیاز دارید. در واقع تا حدود یک سال و بخصوص پس از یک عمل باز بینی، مقداری تورم باقی خواهد ماند. البته تا آن موقع تنها خودتان (و آنهایی که شما را بسیار بسیار خوب می‌شناسند) قادر به تشخیص وجود هر تورمی خواهند بود. تورمی که باقی می‌ماند بسیار جزئی خواهد بود، بنابراین بینی شما به مرور زمان هر چه بهتر و بهتر خواهد شد. معمولا از 1 تا 3 ماه بعد از عمل، اکثر تورم از میان خواهد رفت.

انتخاب جراح زیبایی بینی مجرب در زمینه جراحی آقایان که به او اعتماد دارید و کارهای گذشته او مشخص هستند، ضروری است. جراح به شما توصیه هایی در جلسه مشاوره انجام خواهد داد. به جراحی نیاز دارید که به او اعتماد داشته تا مشورتش برای شما معنادار باشد. گاها ممکن است جراح پلاستیک بگوید که تغییراتی که مد نظر شماست با توجه به آناتومی بدنتان ممکن نیست  یا با توجه به تجربه کاریش توصیه نمی شود. آزادید که گزینه دیگری را مد نظر قرار دهید و بیش از یک جراح پلاستیک را در نظر داشته باشید. حتما فردی را انتخاب نمایید که بیش از همه به او اعتماد دارید.

 


به این پست امتیاز دهید.
عمل جراحی زیبایی بینی مردانه: انتظارات مردان از شکل نهایی بینی
2 از 1 رای